Тренінг «Тактична домедична допомога для цивільних»

Напередодні дня Києва, 27 травня 2023 р. у рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва» на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту відбувся тренінг «Тактична домедична допомога для цивільних».

Мета тренінгу – надання знань, формування умінь та навичок домедичної допомоги в умовах, близьких до бойових, відповідно до протоколу MARCH.

Провів тренінг Валентин Савченко, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор медичних наук, професор.

Учасники набули знань про етапи надання домедичної допомоги в умовах, близьких до бойових (відповідно до протоколу MARCH) та алгоритм дій, який побудований на підтримці життєво-важливих функцій організму. Під час практичних заняттях відпрацювали навички накладання турнікетів, переміщення постраждалих, адекватного дихання, контроль масивної кровотечі, іммобілізація переломів, допомога при бойових травмах і ранах, допомога при опіках, запобігання гіпотермії.