Мобільність у межах програми Еразмус+ в Угорському університеті спортивних наук

З 10 липня по 23 липня 2023 викладачі та представники адміністрації Факультету: Олена Ярмолюк, завідувачка кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту; Ольга Мусіяченко, заступниця декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи; Олена Лахтадир, доцентка кафедри спорту та фітнесу; Наталія Гаврилова, старша викладачка кафедри спорту та фітнесу, взяли участь в академічній мобільності у рамках програми Erasmus+ в Угорському університеті спортивних наук (Будапешт, Угорщина).

Мобільність охоплювала низку зустрічей з представниками адміністрації Угорського університету спортивних наук, завідувачами кафедр, співробітниками центру міжнародних відносин, під час яких відбувся обмін досвідом і обговорення можливостей розширення співпраці та обміну досвідом. Учасники мобільності також ознайомилися з матеріально-технічною базою, оглянули різні корпуси та університетську лабораторію.

Дякуємо угорським колегам за теплу зустріч, підтримку та нові ідеї для співпраці!