Корпоративний турнір з настільного тенісу - 2023

09 вересня 2023 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбувся корпоративний турнір з настільного тенісу для співробітників і студентів Університету в рамках щорічних змагань Кубку пам’яті Віктора Огневʼюка.

У змаганнях взяли участь представники різних факультетів та підрозділів Університету.

Результати змагань:

Дівчата:

І місце – Вікторія Верещинська, студентка І курсу Факультету журналістики;

ІІ місце – Юлія Могила, студентка ІІ курсу Факультету права та міжнародних відносин;

ІІІ місце – Бавровська Валерія, студентка І курсу Факультету інформаційних технологій і математики.

Хлопці:

І місце – Гаврилюк Олександр, студент IV курсу Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти;

ІІ місце – Німкович Руслан, магістрант ІІ року навчання Факультету суспільно-гуманітарних наук;

ІІІ місце – Селіханович Вадим, студент ІІІ курсу Факультету української філології, культури і мистецтва

Кубок пам’яті Віктора Огневʼюка – серія змагань, що передбачає проведення окремих етапів, визначення переможців та призерів в індивідуальному та командному заліках. Результатами окремих етапів Кубку буде формуватися рейтинг учасників змагань. Переможець у загальнокомандному заліку отримуватиме перехідний кубок.