Гостьове заняття Ліанни Копилової, Заслуженого вчителя України

22 вересня 2023 року в рамках вивчення дисципліни "Професійно-педагогічне вдосконалення" відбулося гостьове заняття для студентів 2 курсу спеціальності "Фізичне виховання".

Заняття проводила Копилова Ліанна Валентинівна, Заслужений вчитель України, завідувач кафедри фізичного виховання Києво-Печерського ліцею №171 "Лідер". Вона ознайомила студентів з проєктом і модулем в навчальній програмі "Дитяча легка атлетика, розширили зону комфорту стосовно фантазії і креативу, застосовуючи діяльнісний підхід. Студенти спробували себе в ролі вчителя і для студентів 1 курсу спеціальності "Філологія", провели практичне заняття засобами "Дитячої легкої атлетики". Підвели підсумки, проаналізували нові підходи НУШ. Партнерські стосунки важливі, якщо ми хочемо мати професійне, сучасне, творче покоління вчителів!