Знайомство першокурсників з бібліотекою

25 вересня 2023 року студенти академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д в рамках дисципліни «Я-СТУДЕНТ» познайомилися з ресурсами нашої Університетської Бібліотеки  (вул. Левка Лук'яненка, 13-б).

Людмила Безгодова, завідувач відділу бібліотеки, розповіла студентам про структуру бібліотеки, відділи обслуговування студентів (абонемент; читальна зала; електронний каталог; репозиторій) та послуги, які здійснює Бібліотека.

Студенти – майбутні фізичні терапевти мали змогу за комп’ютерами в читальному залі ознайомитися з алгоритмом входу в електронний каталог, що вміщує 26000 бібліографічних записів, та репозиторій, а також пройтися простором та виставками головного приміщення бібліотеки.

Щиро дякуємо Людмилі Миколаївні та всій команді Бібліотеки за величезну роботу, яку вони здійснюють на допомогу студентству.

Куратор академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д -  Євгенія Неведомська.