Всесвітній день ментального здоров’я

08 жовтня 2023 року у MIRUM Clinic відбулася конференція, присвячена Всесвітньому Дню ментального здоров’я.

Спікерами конференції були:

• Ксенія Літвінова, старша викладачка кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка, фітнес-тренерка, волонтерка.
  • Олег Чабан — один із найпублічніших українських учених-психологів, психотерапевт, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук.

Всесвітній день ментального (психічного) здоров'я (англ. World Mental Health Day) відзначається 10 жовтня щорічно. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров'я відзначають задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров'я. Цей день був вперше відзначений 10 жовтня 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я, глобальної організації з психічного здоров'я (англ. World Federation for Mental Health).

«Наше ментальне здоров'я - це корінь, з якого виростає дерево фізичного здоров'я. Піклуйтеся про нього, щоб ваша життєва гілка росла міцною та квітучою».