Збори членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету

12 жовтня 2023 року відбулися Збори делегатів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

На Зборах було представлено звіт про діяльність Наукового товариства за 2022-2023 навчальний рік; обрано голову Наукового товариства – Олександру Дзюбу, студентку IV курсу освітньої програми “Фітнес та рекреація” та заступника голови – Єлизавету Попович, студентку ІІІ курсу освітньої програми “Фізичне виховання”; призначено секретаря – Анну Балабуху, студентку ІІІ курсу освітньої програми “Фітнес та рекреація”.

Вітаємо команду наукового товариства та бажаємо плідної праці!