«Ароматерапія в фізичній реабілітації. Вплив ароматерапії на процеси пам’яті» (засідання наукового гуртка)

16 жовтня 2023 року відбулося засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» з теми «Ароматерапія в фізичній реабілітації. Вплив ароматерапії на процеси пам’яті».

На засіданні наукового гуртка були присутні студенти 1 курсу – майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти (ФТЕб-1-23-4.0д). Студенти ознайомилися з поняттям «ароматерапія». Кочерган Владислав, студент академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д, виступив з доповіддю «Ароматерапія в фізичній реабілітації». Під час засідання завдяки аромалампі студенти поринули у приємний м’ятний аромат. При цьому провели дослідження впливу аромату м’яти на процеси пам’яті. Дослідження процесів пам’яті залежно від впливу інших ароматів будемо продовжувати.

Керівник наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» –  Євгенія Неведомська, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії.