Участь у Загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі соціальних проєктів «З Києвом і для Києва»

Фестиваль-конкурс тривав з 01 листопада до 06 грудня 2023 року, його мета – створення позитивного іміджу Університету Грінченка; стимулювання участі здобувачів освіти, викладачів, працівників у реалізації формування цілісного соціокультурного середовища, здатного поліпшити задоволення освітніх, розвивальних, спортивних, художньо-естетичних потреб та інтересів киян; впровадження інноваційних соціальних технологій.

06 грудня 2023 року відбулася офлайн-презентація фіналістів Фестивалю-конкурсу та нагородження переможців. Серед призерів – проєкти співробітників нашого факультету. ІІ місце посів проєкт “Тренінги з тактичної домедичної допомоги для цивільних” (модератор – Валентин Михайлович Савченко, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор медичних наук, професор), ІІІ місце – “Дивись, як я вмію. Активні суботи в Університеті Грінченка” (модераторка – Наталя Вікторівна Петрова, старша викладачка кафедри спорту та фітнесу у співпраці з ініціативою “Дивись, як я вмію!”). Пишаємо Вами! Вітаємо, зичимо наснаги та нових успіхів!