Вітаємо з перемогою у конкурсі на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва»!

08 грудня 2023 р. відбулося оголошення результатів конкурсу на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва». Грант було оголошеного Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка. Конкурс проводився серед здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вдячні, що з усіх цінних проєктів, журі підтримало ініціативу нашого Факультету “Тренінги з тактичної домедичної допомоги для цивільних. Що необхідно знати кожному”, який вже реалізується під керівництвом Валентина Михайловича Савченка, завідувача кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктора медичних наук, професора. Навички надання тактичної домедичної допомоги – те, що може не лише врятувати життя в умовах воєнних дій, а й стати в нагоді й в цивільних умовах. Висловлюємо щиру вдячність організаторам конкурсу за надану можливість та за підтримку наших ідей!