Тренінг «Збереження психічного здоров'я шляхом саморегуляції»

В рамках проєкту «Школа кураторів» 12 лютого 2024 р. доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидатом біологічних наук, доцентом Іриною Омері був проведений тренінг «Збереження психічного здоров'я шляхом саморегуляції».

Емоційне вигорання – це синдром постійної втоми, емоційного виснаження, який посилюється з часом. Найчастіше страждають ті, хто працює в сфері «людина-людина». Стан, ніби «сіли батарейки», з часом цей стан погіршується.

Учасникам були запропоновані рекомендації:

• Визначте для себе головні життєві цілі і зосередьте зусилля на їх досягненні.
  • Думайте про щось хороше, відкидайте погані думки. Позитивне мислення і оптимізм - це запорука здоров'я і благополуччя.
  • Щоранку, піднімаючись з ліжка, думайте про щось хороше, посміхніться, нагадайте собі, що все буде добре, а ви чарівні і прекрасні, у вас чудовий настрій.
  • Плануйте не тільки свій робочий час, а й свій відпочинок. Встановлюйте пріоритети.
  • Особливе місце відводите відпочинку і сну. Сон повинен бути спокійним, не менше 7-8 годин. Перед сном можна приготувати заспокійливу ванну з ароматними маслами.
  • Використовуйте протягом дня короткі паузи (хвилини очікування, вимушеної бездіяльності) для розслаблення.
    OON 03 min