Участь в семінарі «Формування громадянської компетентності учнівської молоді в рамках Нової української школи»

27 березня 2017 р. студенти Факультету спеціалізації «Захист Вітчизни» в рамках програми навчальної дисципліни «Топографія та сучасні технології у підготовці військовослужбовців» взяли участь у роботі семінару-практикуму «Формування громадянської компетентності учнівської молоді в рамках Нової української школи».

Відбулось взаємодоповнююче спілкування з представниками Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук, Центру воєнної політики та політики безпеки та громадських організацій міста Києва. Студенти отримали знання та практичні навички. Захід відбувся  на базі «Київського палацу дітей та юнацтва».