Корпоративні змаганнях з плавання у рамках Кубку пам’яті Віктора Огневʼюка

30 квітня 2024 року в басейні Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулися корпоративні змагання з плавання для здобувачів освіти та співробітників Університету.

У змаганнях взяли участь представники різних структурних підрозділів Університету, які змагалися за першість на різних дистанціях. Вітаємо всіх учасників та дякуємо за активність, витримку, згуртованість та  спортивний дух, що панував на змаганнях! Нехай цей запал супроводжує вас у подальших досягненнях!

Захід відбувся у рамках Кубку пам’яті Віктора Огневʼюка, серії змагань, що передбачає проведення окремих етапів, визначення переможців та призерів в індивідуальному та командному заліках. Результатами окремих етапів Кубку буде формуватися рейтинг учасників змагань. Переможець у загальнокомандному заліку отримуватиме перехідний кубок.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити заходи! Бажаємо миру та якнайшвидшої перемоги нашій державі! Слава Україні!

OON 03 min