Волонтерство на відкритих тренуваннях з футболу для дітей

До Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня 2024 року, Українська асоціація футболу організувала для дітей «Відкриті уроки футболу». Мета проєкту — психосоціальна підтримка дітей, постраждалих від війни, дітей військових ЗСУ та дітей, вимушено переміщених із регіонів, де ведуться активні бойові дії.

Цього дня понад 100 діток зібралися на одному зі стадіонів Будинку футболу, щоб весело провести час за футбольними активностями. Тренери проєкту розробили цілий комплекс розвивальних інтелектуальних вправ, ігор, що націлені на фізичний та психологічний розвиток дітей, їхню адаптацію та соціалізацію в командах. Студенти 1 курсу освітньої програми “Фізичне виховання” долучилися до проведення заходу як волонтери. Дякуємо організаторам і учасникам за позитивні емоції та досвід!