Навчально-методичний семінар «Організація реабілітаційних закладів» - 2024

07 червня 2024 року відбувся навчально-методичний семінар «Організація реабілітаційних закладів», на якому студенти І курсу спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» першого (бакалаврського) рівня представили свої творчі проєкти щодо бачення організації роботи сучасних реабілітаційних закладів. Студентські проєкти були оцінені запрошеними експертами: Валентином Савченком, завідувачем кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктором медичних наук, професором та Олесею Тимчик, доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидатом біологічних наук, доцентом.

Організатори заходу: Ірина Омері, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії; Оксана Комоцька, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи.