Перевірка свого біологічного віку (засідання наукового гуртка)

11 червня 2024 року у рамках засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» з теми «Перевірка свого біологічного віку» студенти академічної групи ФВб-1-23-4.0д ознайомилися з поняттями «хронологічний вік» і «біологічний вік» та методикою дослідження біологічного віку людини. За допомогою цієї методики студенти встановили, чи відповідає їхній хронологічний вік власному біологічному віку.

Обговорили зі студентами як поліпшити свій біологічний вік, а також мудрі вислови про вік. Сподіваємося, що наші студенти зрозуміли вислови видатних людей і будуть втілювати їх у своє життя: «У сутності, старість починається з того моменту, коли людина втратила здатність вчитися», «Основа успіху в подоланні старості – інтерес до життя» (Микола Амосов), «Єдине, що від нас іще залежить,- принаймні вік прожити як належить» (Ліна Костенко). Бажаємо нашим дорогим студентам бути здоровими, оптимістичними і дбати про своє здоров’я з юнацьких років.

Керівник наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» – Євгенія Неведомська, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії.