Олімпійський день

03 червня 2017 р. в  м. Києві за ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації відбувся Олімпійський день, який щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету.

Справжнє свято здоров'я, сили та краси гостинно прийняла найголовніша спортивна арена України НСК «Олімпійський».

Цьогорічний захід пройшов під гаслом «Олімпійський день на шляху до Пхьончхан» та був присвячений найголовнішій світовій події наступного року – ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм 2018 року в Пхьончхані.

У заході взяли участь Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Олексій Трофимов, посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй.

На Олімпійський день традиційно завітали уславлені українські олімпійці, зокрема: Олена Підгрушна, Юлія Джима, Олег Верняєв, Жан Беленюк, Анна Калініна, Павло Тимощенко, Олена Акопян, Валерій Андрійцев, Ілля Кваша, Вадим Гутцайт, Лариса Заспа, Олена Цигиця, Олена Яценко, Наталія Ляпіна, Анна Сорокіна, Олена Пахольчик, Олена Говорова, Георгій Зантарая, Дмитро Мицак, Влад Гераскевич, Олександр Белінський, Іван Павлов, Анастасія Гожва, Марина-Магдалена Ушакова, Олена Садовнича, Олена Петрова та інші наші атлети.

Студенти Факультету взяли участь у заході в якості волонтерів.