Урочиста церемонія відкриття нового спортивного комплексу

15 вересня 2017 р. відбулась урочиста церемонія відкриття нового спортивного комплексу Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: просп. Юрія Гагаріна, 16.

Студенти та викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту взяли активну участь у підготовці та проведенні цього заходу.
З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України за вагомі спортивні досягнення почесними грамотами були нагороджені завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька Вікторія Вікторівна та головний тренер нашої футбольної збірної команди – старший викладач кафедри спорту та фітнесу Швець Сергій Володимирович. Також дипломами та медалями Футбольної асоціації студентів м. Києва було нагороджено членів Збірної футбольної команди Університету Грінченка.
На новому стадіоні відбувся перший товариський футбольний матч між СК «КНТЕУ-Меркурій» Київського національного торговельно-економічного університету та Збірною командою Київського університету імені Бориса Грінченка.