Практичні заняття з дисципліни "Лижні збори"

Тривають практичні заняття з дисципліни "Лижні збори"  у студентів 3 курсу зі спеціалізації "Туризм"(викладачі - завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В., доцент кафедри  Поляничко О.М.).

Під час занять студенти вперше встали на лижі, вивчили техніку пересування на лижах, оволоділи початковими знаннями і навичками лижного туризму. Ознайомились з топографією і орієнтуванням на місцевості. Найбільш екстримальним та захоплюючим стало вивчення основ гірськолижного туризму. Сподіваємось, що отриманні знання, яскраві враження, позитивні емоції  надихатимуть наших студентів на подальше виконання творчого завдання, а саме: розробки власних зимових лижних туристичних маршрутів. Чекаємо на презентації та успішний захист проектів!