Участь у І Міжнародному симпозіумі «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація»

01 березня 2018 року завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька Вікторія Вікторівна взяла участь у роботі І Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». Симпозіум об’єднує наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізації мультикультурного світу.

У роботі Симпозіуму передбачено проведення п’яти міжнародних, п’яти всеукраїнських, двох міжвузівських наукових конференцій, а також серії науково-популярних заходів для молодих учених і студентів. Співорганізаторами Симпозіуму виступили 9 закордонних та 8 провідних вітчизняних наукових і освітніх установ.

На участь у роботі Пленарного засідання заявки подали більше 500 науковців, освітян, молодих учених. Загалом, заходами Симпозіуму, який проходитиме протягом березня – квітня 2018 року, зацікавились більше 1,5 тисячі вчених з 15 країн Європи, Америки та Азії.

З вітальними словами до учасників Симпозіуму звернулися в.о. ректора Національного авіаційного університету, академік Академії наук Вищої школи України, заслужений працівник освіти України, доктор біологічних наук, професор Ісаєнко В.М.; в.о. директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Рибалко А.В.; Перший секретар Посольства Республіки Індонезія в Україні Дату Путра Персада; академік-секретар Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Саух П.Ю.