Півфінальна гра розіграшу Кубку ФАСК

10 травня 2018 р. відбулась півфінальна гра розіграшу Кубку ФАСК, в якій збірна Київського університету імені Бориса Грінченка приймала гостей з Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Увесь час гра проходила в напруженій боротьбі. Першими голи забили гості, скориставшись неузгодженими діями нашого захисника та голкіпера - рахунок склав 2:0. Та потім господарі поля рішуче пішли вперед, проявили жагу до перемоги і за 15 хвилин до кінця матчу зуміли переламати хід гри, створили декілька небезпечних моментів біля воріт конкурентів і зрівняли рахунок (2:2). Голи забили: Жуков Данил, Нагула Ян.

Далі все вирішувалось в післяматчевій серії пенальті, яка закінчилася із рахунком 6:5, де «грінченківці» перемогли та вийшли до фіналу Кубку, який незабаром відбудеться на стадіоні імені Валерія Лобановського.

Підтримати збірну команду з футболу прийшли керівництво факультету, викладачі кафедри та студенти факультету.

Вітаємо збірну Університету Грінченка з футболу та її тренера Швеця Сергія Володимировича із перемогою!

Бажаємо нових перемог та яскравих моментів!