Благодійний бал Університету Грінченка

10 травня 2018 р. у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся благодійний бал Київського університету імені Бориса Грінченка за участі Національної академії внутрішніх справ.

Протягом заходу діяла благодійна виставка творів декоративно-прикладного мистецтва студентів Університету, а також відбувся благодійний аукціон. Благодійний бал Університету Грінченка підтримали представники місцевої влади, громадських організацій, бізнесу, мистецька інтелігенція, випускники, студенти інших вищих навчальних закладів. Зібрані Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка 112 800 грн будуть спрямовані на створення Ресурсного центру соціально-психологічного супроводу студентів з інвалідністю.