Змагання "ADK Challeng-2018" серед дітей 6-17 років

19 травня 2018 року старший викладач кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка Зубко Валентина Володимирівна та тренер Гулігас Алла Геннадіївна підготували команду дітей з плавання. Організаторами  змагань  були: французький ліцей імені Анни Київської та Національний педагогічний  університет імені М.П. Драгоманова (проходило змагання у басейні НПУ  імені М.П. Драгоманова).

В загальному результаті серед шести команд (КІS, команда Університету Грінченка, ADK, НПУ Драгоманова, Сирець, НВК 20) «грінченківці» зайняли ІІ місце.

В індивідуальному заліку наші діти піднімалися на п’єдестал 35 разів, за І місце здобули 10 медалей, за ІІ місце також 10 медалей та за ІІІ місце –15 медалей.

Вітаємо тренерів та їх команду з перемогою!