Х Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Фізичне виховання спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань)

15 грудня 2023 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено Х Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Фізичне виховання спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань).

З вітальним словом виступила доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка,  Наталія Віннікова.

Модерував захід кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, декан Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, Георгій Лопатенко.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

Робота конференції передбачала проведення роботи за трьома секціями.

Загалом у конференції взяли участь 298 науково-педагогічних працівників закладів вищої, загальної середньої освіти, молодих вчених, здобувачів вищої освіти з усіх регіонів України.

У дискусіях під час пленарного та секційних засідань активно виступали представники Київського університету імені Бориса Грінченка, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Національного університету «Чернігівська Політехніка», Приватного вищого навчального закладу «Академія рекреаційних технологій і права» (м. Миколаїв), Кам'янець-Подільського національного університету та ін. Також до роботи конференції приєдналися практикуючі ерготерапевти.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу під час Конференції!